AllDebrid Premium

Hemen hemen tüm dosya indirme servislerinde kullanabileceğiniz bir premium üyeliğiniz olsun ister miydiniz? Cevabınız evetse, AllDebrid sizler için biçilmiş kaftan! 96 adet file hosting sitesini destekleyen ve söz konusu bu sitelerden sınırsız download yapabilmenize imkan tanıyan AllDebrid, SSL sertifikası kullanarak da bilgilerinizin güvenliğini sağlıyor. AllDebrid premium üyeliğini satın aldıktan sonra isterseniz JDownloader ve IDM üzerinden, isterseniz de doğrudan web arayüzünden dosya indirmeye tam sürat başlayabilirsiniz. Bu sayede ayrı ayrı dosya indirme siteleri için ücretli üyelik satın almanıza gerek kalmadan, tek bir premium üyelikle tüm sitelere ortak bir havuz üzerinden de ulaşmış olacaksınız.
Chrome ve Firefox tarayıcılari için geliştirilmiş olan eklentileriyle de internette sörf yapmayı çok daha zevkli bir hale getiren AllDebrid sayesinde, hiçbir üyelik ve şifre işlemiyle uğraşmadan sörf yaparken karşınıza çıkan linkleri tek bir tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki arkadaşlarınızı da AllDebrid'e davet edip referans oldukça puan kazanabilir, premium üyeliğinizi kazandığınız puanlarla belirli dönem aralığında uzatabilirsiniz.
Tarayıcınıza DivxPlus Web Player eklentisini kurarak da indirmeye başladığınız videoları izleyebilmenizin mümkün olduğu bu muhteşem servis, oldukça cazip fiyatı ve sunmuş olduğu sınırsız avantajla tercih sebebi haline geliyor. Yalnızca bir dosya indirme sitesinin premium üyeliği fiyatına, 96 adet sitenin premium üyeliğine sahip olmak isteyenlerin uğrak yeri haline gelen AllDebrid; sizlere de sınırları zorlama imkanı sunacaktır.


30 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

30 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

Türkiye resmi bayisi güvencesiyle Havale/EFT, Kredi kartı, Mobil ödeme seçenekleriyle 30 Günlük Alldebrid Premium kodu satın alarak Turbobit, Letitbit, Netload, Uploaded, Rapidgator, Lumfile, R..

27.00TL

90 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

90 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

Türkiye resmi bayisi güvencesiyle Havale/EFT, Kredi kartı, Mobil ödeme seçenekleriyle 90 Günlük Alldebrid Premium kodu satın alarak Turbobit, Letitbit, Netload, Uploaded, Rapidgator, Lumfile, R..

60.00TL

180 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

180 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

Türkiye resmi bayisi güvencesiyle Havale/EFT, Kredi kartı, Mobil ödeme seçenekleriyle 180 Günlük Alldebrid Premium kodu satın alarak Turbobit, Letitbit, Netload, Uploaded, Rapidgator, Lumfile, ..

107.00TL

300 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

300 Günlük AllDebrid Premium Üyelik

Türkiye resmi bayisi güvencesiyle Havale/EFT, Kredi kartı, Mobil ödeme seçenekleriyle 300 Günlük Alldebrid Premium kodu satın alarak Turbobit, Letitbit, Netload, Uploaded, Rapidgator, Lumfile, ..

165.00TL

1 den 4 e 4 (1 sayfa) ürün gösteriliyor
Orjinal

%100 orjinal size özel üyelikler

Bayi Güvencesi

Resmi bayi güvenilirliği

Hızlı Teslimat

Ortalama 1 saat en geç aynı gün içerisinde

Destek

Üyelik süreniz boyunca destek