Turbobit Premium Aktivasyonu

Turbobit Premium kodu, şifresi, pin kodu nasıl aktif edilir, Premium üyelik ve Turbo Mod nasıl açılır? Aktivasyonun nasıl yapıldığı hakkında bilgi bu sayfamızda resimli anlatım olarak mevcuttur. Resimlerde gösterilen adımları sırası ile yaptığınız taktirde aldığınız premium kodunu, şifreyi, pini aktif edebilirsiniz. Daha sonra premium üyeliğinizle download, indirme yapabilir, ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Turbobit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 01

1. Turbobit adresine giriniz, 2. Dil seçme bölümünden "Turkish" seçiniz, 3. "Ücretsiz Kayıt" yazan yere tıklayınız, 4. "e-mail" yazan yere e-posta adresinizi yazınız, 5. "Şifre" yazan yere kendinize özel bir şifre yazınız, 6. "Kayıt Ol" butonuna tıklayınız. Üyeliğiniz oluşmuştur.

Turbobit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 02

7. "Giriş" yazan yere tıklayınız, 8. Üye olurken belirlediğiniz e-posta adresinizi yazınız, 9. Üye olurken belirlediğiniz şifreyi yazınız, 10. "Giriş" butonuna tıklayınız. Bu şekilde siteye az önce oluşturduğunuz üyelikle giriş yapmış olacaksınız.

Turbobit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 03

11. Giriş yaptıktan sonra "Turbo access" yazan yere tıklayınız.

Turbobit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 04

12. Size gönderilen Premium kodunu ilgili boşluğa girip "Send" butonuna tıklayınız. Bu şekilde hesabınız Turbo yani Premium olacaktır.

Turbobit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 05

Turbo erişim bitiş tarihinizi ilgili bölümden görebilirsiniz. Üyelik süreniz bittiğinde bu bölüm "Turbo erişim kapalı" olarak değişecektir. Yeni bir premium kodu alıp aynı işlemleri yaparak premium avantajlarından tekrar yararlanabilirsiniz.

Orjinal

%100 orjinal size özel üyelikler

Bayi Güvencesi

Resmi bayi güvenilirliği

Hızlı Teslimat

Ortalama 1 saat en geç aynı gün içerisinde

Destek

Üyelik süreniz boyunca destek