Filenext Mobil Ödeme


Türk Telekom Mobil Ödeme, TurkcellMobilÖdeme, Vodafone Mobil Ödeme ile Filenext Premium üyelik paketlerini 7/24 anında teslimat garantisiyle satın alabilirsiniz.

Cep telefonunuz ile gerçekleştireceğiniz mobil ödemeden sonra Filenext Premium üyelik kod bilgileriniz ortalama 1dk. içerisinde tarafınıza sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Bu sayfamızda mobil ödeme ile Filenext Premium üyelik satın almak ile ilgili tüm bilgiler yer almaktadır.


Logo Ürün Adı Ürün Süresi Satın Alma Fiyat

Filenext Premium 30 Gün FT30 Yaz 7979' a SMS Gönder
834 TL

 Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dir. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

 Mobil ödeme ile ödeme yapabilmek için hattınızda yeterli bakiye olmalı ve hattınız mobil ödeme sistemine açık olmalıdır. Hattınız mobil ödemeye açık değilse operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayarak mobil ödemeyi aktif ettirebilirsiniz.

 Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 Mobil ödeme ile ilgili tüm sorularınız için buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orjinal

%100 orjinal size özel üyelikler

Bayi Güvencesi

Resmi bayi güvenilirliği

Hızlı Teslimat

Ortalama 1 saat en geç aynı gün içerisinde

Destek

Üyelik süreniz boyunca destek