Letitbit Premium Aktivasyonu

Letitbit Premium koduşifresipin kodu nasıl aktif edilir, Premium üyelik nasıl açılır? Aktivasyonun nasıl yapıldığı hakkında bilgi bu sayfamızda resimli anlatım olarak mevcuttur. Resimlerde gösterilen adımları sırası ile yaptığınız taktirde aldığınız premium kodunu, şifreyi, pini aktif edebilirsiniz. Daha sonra premium üyeliğinizle download, indirme yapabilir, ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 01

1. Letitbit adresine giriniz, 2. Dil seçme bölümünden "TR" seçiniz, 3. "Kayıt" yazan yere tıklayınız.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 02

4. "E-mail" yazan yere e-posta adresinizi yazınız, 5. Yukarıda gördüğüüz karmaşık kodu yazınız, 6. "Kayıt" butonuna tıklayınız. Letitbit, üyelik şifrenizi e-posta adresinize anında gönderecektir.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 03

Letitbit üyelik şifreniz bu şekilde mail olarak gelecektir. Gelen şifre Spam/Junk/Gereksiz gelen kutunuza düşebilir, bu gelen kutularınızı da kontrol ediniz.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 04

7. "Giriş" yazısına tıklayınız, 8. "Giriş" yazan yere e-posta adresinizi yazınız, 9. "Şifre" yazan yere mail ile gelen şifreyi yazınız, 10. "Giriş" butonuna tıklayınız.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 05

11. "Premium" yazısına tıklayınız, 12. Size gönderilen Premium kodunu ilgili boşluğa girip "ilişkilendir" butonuna tıklayınız. Bu şekilde hesabınız Premium olacaktır.

Letitbit Premium Aktivasyonu Resimli Anlatım 06

Letitbit kodu bitiş tarihinizi ilgili bölümden görebilirsiniz. Üyelik süreniz bittiğinde bu bölümde premium kodu gözükmeyecektir. Yeni bir premium kodu alıp aynı işlemleri yaparak premium avantajlarından tekrar yararlanabilirsiniz.

Orjinal

%100 orjinal size özel üyelikler

Bayi Güvencesi

Resmi bayi güvenilirliği

Hızlı Teslimat

Ortalama 1 saat en geç aynı gün içerisinde

Destek

Üyelik süreniz boyunca destek